Sõnastik

CSS - CSS ehk Cascading Style Sheets on loogikavaba stiilileht, mida kasutatakse veebilehtede visuaalse ilme määratlemiseks. Teisisõnu, see on keel, mis kirjeldab, kuidas veebilehitseja (brauser) peaks HTML-märgistuses defineeritud sisu kuvama.
Docker - Docker on platvorm, mis aitab teil luua, levitada ja käivitada rakendusi konteinerites. Konteiner on nagu kergekaalulistest materjalidest valmistatud transpordikonteiner teie koodile ja selle sõltuvustele.
GitHub - GitHub on veebipõhine platvorm tarkvaraarenduse jaoks. See on nagu hiiglaslik online-salvestusruum, mis on spetsiaalselt loodud koodide jaoks.
HTML - HTML ehk HyperText Markup Language on veebilehtede loomisel kasutatav standardne märgistuskeel. See on nagu veebilehe ehitusplaan, mis ütleb brauserile (programmile, mis veebilehti kuvab), kuidas lehte sisu struktureerida ja kuvada.
JavaScript - JavaScript on programmeerimiskeel, mida kasutatakse peamiselt veebilehtede interaktiivsust lisama. See töötab koos HTML ja CSS-iga, et luua dünaamilisi ja kasutajasõbralikke veebilehti.
Next.JS - Next.js on React'i raamistik, mis laiendab React'i funktsionaalsust serveripoolse renderdamise ja staatiliste veebilehtede genereerimisega. See tähendab, et Next.js võimaldab teil luua React rakendusi, mis on otsingumootori-sõbralikumad, laadimine kiirem ja üldiselt parema kasutajakogemusega.
PHP - PHP on ka populaarne programmeerimiskeel, mida kasutatakse peamiselt veebilehtede loomisel. Erinevalt JavaScriptist, mis töötab kasutaja brauseris, töötab PHP serveri poolel.
PostMan - Postman on API platvorm, mida kasutatakse API-de (Application Programming Interface) loomiseks, testimiseks ja haldamiseks. See on populaarne tööriist nii arendajatele kui ka testimistöötajatele, kuna see pakub mitmeid kasulikke funktsioone:
React - React on JavaScript'i raamatukogu, mida kasutatakse kasutajaliideste (UI) loomiseks. See on populaarne valik veebiarendajate seas tänu oma komponentidele põhinevale lähenemisele ja muudele eelistele
Scrum - Scrum on agiilne meeskonna koostöö raamistik, mida tavaliselt kasutatakse tarkvaraarenduses ja muudes tööstusharudes. Scrum näeb ette, et meeskonnad jagavad töö eesmärkideks, mis tuleb lõpule viia ajakastiga iteratsioonides, mida nimetatakse sprintideks. Iga sprint ei kesta kauem kui üks kuu ja kestab tavaliselt kaks nädalat.